REGAİB KANDİLİ MESAJLARI 16.05.2013 FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ

Yazar: admin Tarih: Mayıs 15th, 2013 REGAİB KANDİLİ MESAJLARI 16.05.2013 FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞSEVDİKLERİNİZ İÇİN EN GÜZEL RESİMLİ KANDİL MESAJLARI FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ BEĞEN
16 MAYIS 2013 PERŞEMBEYİ 17 MAYIS 2013 CUMAYA BAĞLAYAN GECE MÜBAREK REGAİB KANDİLİ
Bu vesile ile en güzel resimli kandil kutlama mesajları tebrik kartları güzel sözlü regaip kandili mesajı, www.kandilmesajlari.org sitemizde yer alan mesajları ve resimleri sevdiklerinizle paylaşa bilir facebook twitter gibi sosyal medya üzerinden beğenip paylaşabilirsiniz.

regaib kandili mesajları

Miladi Takvime Göre Regaip Kandili Ne Zaman ; 16 / 17 Mayıs 2013 Bu sene Perşembe Gününü Cuma Günü’ne bağlayan gece Mübarek Regaib Kandili olarak idrak edilecektir. Hicri Takvime göre ise ; 6 / 7 Recep 1434 Yılıdır.

regaib kandili mesajları

• Regaip kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

regaib kandili mesajları

Regaip Kandili Mesajları Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

regaib kandili mesajları

Regaip Kandili Mesajları Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

regaib kandili mesajları

Regaip Kandili Mesajları Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

regaib kandili mesajları

• Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

regaib kandili mesajları

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, kandilin mubarek olsun.

regaib kandili mesajları

• Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız kandil gecesi kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

regaib kandili mesajları

• Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

regaib kandili mesajları

• Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

regaib kandili mesajları

• Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

regaib kandili mesajları

• Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

regaib kandili mesajları

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

regaib kandili mesajları

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

regaib kandili mesajları

• Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

3 Yorum - “REGAİB KANDİLİ MESAJLARI 16.05.2013 FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ”

 1. ÇOK GÜZE RESİMLER ÇOK GÜZEL SÖZLER

 2. KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSU NİCE KANDİLLERE ULAŞALIM İNŞALLAH

 3. leyla özuysal

  elinize emeğinize ve yüreğinize sağlık
  resimli ve resimsiz bütün mesajlar dualar
  çok güzel paylaşım için çok teşekkür ediyorum
  regayip kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun

Yorum Yap,Fikrini Paylaş!