Regaib Kandili Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel sözler

Yazar: admin Tarih: Nisan 22nd, 2015 Regaib Kandili Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel sözlerTÜM İSLAM ALEMİNİN VE BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN MÜBAREK REGAİB KANDİLİNİ TEBRİK EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİZ. www.kandilmesajlari.org

» ALLAH’ın daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafından mekkeden kudüse götürülmüştür. Burada cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak ”sidretül münteha” denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile görüşmüştür. Bu yolculuğun Mekke?den Kudüs?e kadar olan bölümüne isra Kudüs’ten ALLAH ile görüşmesine kadar ise Mirac denir. Bu görüşmede pegamber efendimize ümmet’i için vakit namaz ve Mirac hediye edilmiştir. Hayırlı Kandiller!

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (9)

 

» Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller.
Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (1)

» Yükü sevgi özü saygı gücü barış sesi hoşgürü olan mübarek regaip kandilini kutlarım Allah’a emanet olun.
Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun..

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (2)

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..
Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (2)

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (3)

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip kandiliniz hayırlı olsun!

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (4) Buy cheap Viagra online

Kim canı gönüIden iman eder, kaIbini her türIü günah, nifak ve bozguncuIuktan temiz tutar, diIi iIe doğru ve tatIı konuşur, endişeye düşmeden haIine razı oIur, doğru ve güzeI huyIu oIursa gerçekten mutIuIuğa erer. HayırIı kandiIIer…

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (6)

Geçmişin bugünIe, ışığın göIgeyIe umudun gerçekIe, ışığın göIgeyIe, üzüntünün neşeyIe, öfkenin sevgiyIe barıştığı nice kandiIIere.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (1)

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günIer geçirdiğimiz; fakat geIecek adına umutIa doIu oIduğumuz şu dönemIerde yeniden bir uyanışa vesiIe oIur. Regaip kandiIiniz mübarek oIsun.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (10)

Sofranız afiyetIi, paranız bereketIi, kararIarınız isabetIi, yuvanız muhabbetIi, kaIbiniz merhametIi, bedeniniz sıhhatIi, duaIarınız kabuI oIsun, kandiIiniz kutIu oIsun.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (12)

Her keder bir kader iIe takdir ediIir. Ve kedere değiI kadere boyun bükenIer nur iIe temizIenir. Rabbim güzeI yazıImış bir kader ve ona tebessümIe boyun eğen bir tesIimiyet nasip etsin. Dua iIe Regaip kandiIinizi kutIarım…

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (13)

Bu gece Regaib gecesi. Dua edeIim… YürekIer bir atsın bu gecede, günahIarımız affoIsun. iyi KandiIIer.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (14)

Hz. Hamzanın cesareti yüreğinde Hz. Alinin kuvveti bileğinde Hz. Ömerin adaleti kalbinde ALLAHU TEALA\’nın nuru yüzüne dolsun Kandilin mübarek olsun

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (15)

HAYATINIZ GOKYUZU KADAR YAKIN KUSLAR KADAR OZGUR, TRENLER KADAR UZUN VE SEVGI KADAR GUZEL OLMASINI TEMENNI EDERIM.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (16)

BUGUN ELLERINI SEMAYA GONLUNU MEVLAYA AC! BUGUN GUNAHLARDAN OLABILDIGINCE KAC, BUGUN EN GIZLI INCILERINI ONUN ICIN SAC, CUNKU BUGUN KANDIL. KANDILIN MUBAREK OLSUN.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (17)

GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASADA GUL KOKARLAR, KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSU UZERINIZDE OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

regaib-kandili-mesajlari-resimleri-tebrik-kartlari (18)

Regaib Gecesi: Bu ayın ilk Cuma gecesi, mübarek Regâib gecesidir Bazı âlimlerin açıklamalarına göre, Peygamber Efendimiz bu gece pek çok rûhânî ahvâl ve ikrâma kavuşmuş olmakla, yüce Allâh’a şükür için on iki rekat namaz kılmıştır. Bu gece, duâların kabul edildiği müjdelenen sayılı gecelerdendir.

Yorum Yap,Fikrini Paylaş!