REGAİB KANDİLİ RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI FACEBOOK REGAİP KANDİLİ TWİTTER PAYLAŞ

Yazar: admin Tarih: Mart 9th, 2014 REGAİB KANDİLİ RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI FACEBOOK REGAİP KANDİLİ TWİTTER PAYLAŞREGAİB KANDİLİ – en güzel kandil mesajları için web sitemizi ziyaret ediniz.

– Regaib Kandil Mesajları 2014. Regaip Kandili nedir? Regaip Kandili ne zaman? Birbirinden Güzel Kandili Mesajları SMS, Facebook,Twitter Kandil Mesajları perşembe akşamı regaip kandili rabbim şimdiden dualarımızı kabul etsin bu güzel geceye eriştirsin inş.

resimli regaib kandili mesajları

• Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

resimli regaib kandili mesajları

• Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

resimli regaib kandili mesajları

• Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

regaib kandili mesajları

• Regaip kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

regaib kandili mesajları

Regaip Kandili Mesajları Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

regaib kandili mesajları

• Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

regaib kandili mesajları

• Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

regaib kandili mesajları

• Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Yorum Yap,Fikrini Paylaş!