Miraç Kandili Mesajları Tebrik Kartları Mobil Android Apple Tablet ve Akıllı Telefonlarda Paylaş

Yazar: admin Tarih: Nisan 29th, 2016 Miraç Kandili Mesajları Tebrik Kartları Mobil Android Apple Tablet ve Akıllı Telefonlarda PaylaşResimli En Güzel Kandil Mesajları Sevdikleriniz için facebook twitter mobil ve cepten Miraç Kandili Mesajları Android Apple Store mobil uygulamalar ve tablet ipad akıllı telefonlarınızla paylaşabilirsiniz.

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları güzel sözler (1)

*** Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller.

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları (5)

*** İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

mirac-kandili-resimleri (2)
*** Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları güzel sözler (11)
*** Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

mirac-kandili-resimleri-mesajlari (1)

*** Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun..

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları (4)
*** Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Yorum alanı kapalıdır.