Miraç Kandili Mesajları – Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel Sözleri

Yazar: admin Tarih: Mayıs 12th, 2015 Miraç Kandili Mesajları – Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel Sözleridini günler listesinde akşamı mübarek miraç kandili, sevdikleriniz için en güzel resimli tebrik kartlarını güzel sözlü görseller facebook twitter paylaşımlarınız için bir araya getirdik.

İslam Aleminin Mübarek Miraç Kandilini Kutlar; Sağlık, Mutluluk huzur dolu günler dileriz… HAYIRLI KANDİLLER..!

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları (2)

***  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.
mirac-kandili-resimleri-mesajlari
*** Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları güzel sözler (1)

*** Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları (5)

*** İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

mirac-kandili-resimleri (2)
*** Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları güzel sözler (11)
*** Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

*** Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.


mirac-kandili-resimleri-mesajlari (1)

*** Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun..

*** Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. HAYIRLI KANDİLLER…

miraç kandili resimleri mesajları tebrik kartları (4)
*** Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

kandil-mesajlari-mirac-kandili-resimleri (3)
*** Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

En Güzel Miraç Kandili Mesajları (Miraç Kandili Mesajları 2016) ve Miraç Kandili Sözleri.

Yorum Yap,Fikrini Paylaş!