Mevlid Kandili – Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları Paylaş

Yazar: admin Tarih: Aralık 15th, 2015 Mevlid Kandili – Resimli Kandil Mesajları Tebrik Kartları PaylaşSevdikleriniz için en güzel resimli kandil mesajları facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal ağlar için paylaşma mesajları cep telefonu akıllı telefonlar tabletler ve masaüstü bilisayarlardan Mevlit Kandil Mesajı paylaşabilir, indirebilirsiniz. Mevlid Kandili SMS mesajları

– Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (2)

– Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (4)
– Bugün ellerini herzamankinden daha çok aç. Avucuna melekler gül koysun yüreğin coşsun kandilın mübarek, duaların kabul olsun.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (5)
– Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (6)
– Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (7)
– Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (8)
– Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (9)
– Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (10)
– Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
2016-mevlid-kandili-mesajlari-resimleri-kutlama-kartlari (11)
– Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (1)
– Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (1)
– Bu gece nur inmiş kalplere bir gül verilmiş tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmüş bu gece dualarda buluşalım. Hayırlı Kandiller.
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (2)
– Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (3)
– Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (4)
– Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, kandilin mubarek olsun.
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (9)

– Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.
mevlid-kandili-mesajlari-2015-resimli-tebrik-kartlari-2016 (10)

 

11
R.EVVEL
1437
22
ARALIK-2015
SALI
MEVLİD KANDİLİ

Yorum Yap,Fikrini Paylaş!