MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

MEVLİD KANDİLİ KUTLAMA TEBRİK SMS SÖZLERİ MESAJLARI

 

 (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller! (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun! (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun! (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

 Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Konsun yine pervazlara güvercinler, huhulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller…. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

 Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.. (Mevlid Kandili – Kandil Mesajları)

“MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI” için bir cevap

  1. Bu gece dua gecesidir.Bu gece Allah’a yalvarış gecesidir.Allah tüm kullarının duasını inşallah kabul eder .Herkes açsın ellerini dua etsin.Yüce Rabbim ise dualarınızı kabul etsin.HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.

Yorumlar kapatıldı.