MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI – MEVLİD KANDİLİ RESİMLERİ TEBRİK KARTLARI

Yazar: admin Tarih: Aralık 30th, 2014 MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI – MEVLİD KANDİLİ RESİMLERİ TEBRİK KARTLARIMevlid Kandili ile hoşgeldin diyeceğiz. Peygamber Efendimiz’in doğum günü olan Mevlid Kandili gecesi idrak edilecek. Bu vesile ile Mevlid Kandili heyecanını ve coşkusunu sevdiklerimizle paylamak için en güzel resimli mevlid kandili tebrik kartlarını ve güzel sözlü sms mesajlarını sizler için bir araya topladık.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (26)

♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (18)

♥ Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!


resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (21)

♥ Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandillere.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (8)

♥ Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti

♥ Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller….

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (5)

♥ Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (25)

♥ Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (15)

♥ Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (28)

♥ Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. mevlit kandiliniz mübarek olsun..

resimli_mevlid_kandili_mesajlari_kandil_tebrik_kartlari_kutlama_karti (9)

♥ Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Yorum alanı kapalıdır.