Mevlid Kandili Gecesi Akşamı – en güzel resimli mevlid kandili mesajları tebrik kartları güzel sözler facebook twitter paylaş

Yazar: admin Tarih: Aralık 28th, 2014 Mevlid Kandili Gecesi Akşamı – en güzel resimli mevlid kandili mesajları tebrik kartları güzel sözler facebook twitter paylaşMübarek Dini Günler Kandiller Geceler akşamı gecesi mübarek mevlid kandili, sevdikleriniz için en güzel ve en seçkin kandil kutlama tebrik kartları güzel sözlü sms mesajları resimleri için web sitemizde  resimli mevlid kandili mesajları ve resimli sözlerini bir araya getirdik buyrun sevdiklerinizle eş dost akrabalarınızla cep telefonundan, ipad, tablet ve facebook twitter sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Şimdiden hayırlı kandiller dileriz.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (2)
** Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için,insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (8)
** Allah hepimize Efendimiz’in(sas)şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin.Taşlanırken dahi merhamet etmişti.Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (13)
** Süphesiz, Allah ve Melekleri Peygambere Salat Ediyorlar.’ Ey iman edenler! Sizde ona Salat edin, Selam edin.Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (20)
** Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun Mevlid Kandiliniz mübarek olsun

resimli mevlid kandili mesajları
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.Mevlid Kandilin Mübarek Olsun.

mevlid-kandili-mesajlari
Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari (1)
Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun…

mevlid-kandili-resimli-mesajlari (1)
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Kutlarım…

mevlid kandili mesajları facebook twitter paylaş

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI – Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları facebook twitter paylaş

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI –Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları facebook twitter paylaş

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI – Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları facebook twitter paylaş

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI –Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları facebook twitter paylaş

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI –Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Yorum alanı kapalıdır.