KANDİL MESAJLARI – EN GÜZEL RESİMLİ MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI GÜZEL SÖZLÜ TEBRİK KARTLARI

Yazar: admin Tarih: Ocak 9th, 2014 KANDİL MESAJLARI – EN GÜZEL RESİMLİ MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI GÜZEL SÖZLÜ TEBRİK KARTLARISEVDİKLERİNİZ İÇİN EN GÜZEL KANDİL MESAJLARI MÜBAREK MEVLİD KANDİLİ – RESİMLİ GÜZEL SÖZLER TEBRİK KARTLARI MEVLİD KANDİLİ GECESİ KUTLAMA MESAJLARI BUYRUN FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞIN SEVDİKLERİNİZE GÖNDERİN BEĞENİN SİZİN İÇİN SEÇTİK. Mevlid, doğum zamanı demektir. Mevlid gecesi, Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecedir.

resimli mevlid kandili mesajları
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.Mevlid Kandilin Mübarek Olsun.

mevlid-kandili-mesajlari
Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari (1)
Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun…

mevlid-kandili-resimli-mesajlari (1)
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Kutlarım…
mevlid-kandili-resimli-mesajlari (2)

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari (6)

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlidtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun…

mevlid-kandili-mesajlari-hareketli-resimler-tebrik-kartlari (3)
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

mevlid-kandili-mesajlari-hareketli-resimler-tebrik-kartlari (4)

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (1)

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (2)

Ne zaman ki iyiliklerimiz keş kelerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiliklerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (3)

Ne zaman ki iyiki’lerimiz keşke’lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki’lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (5)

 

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (11)

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (14)

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle.
Nice kandiller.

mevlid-kandili-resimli-mesajlari-tebrik-kartlari (15)

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Yorum alanı kapalıdır.