Kadir Gecesi Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel Resimli Facebook Twitter Kandil Mesajı Paylaş

Yazar: admin Tarih: Temmuz 12th, 2015 Kadir Gecesi Kandil Mesajları Tebrik Kartları Güzel Resimli Facebook Twitter Kandil Mesajı Paylaşkadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları sevdikleriniz için kısa kandil tebriği en güzel sözlerle kandil kutlama tebrikleri hayırlı kandiller Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (9)

Güzel Kadir Gecesi Mesajları ( Kadir Gecesi Mesajları ) ve En Güzel Kandil Mesajları

*–*  Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için Kandiliniz Mübarek Olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (12)

*–* Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (5)

*–* Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler

*–* Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

kadir gecesi resimli kandil mesajları tebrik kartları (3)

*–* Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.


resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari (7)

*–*  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.
resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari (2)

*–* Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Kandiliniz Kutlu olsun.
resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari (6)

*–* Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Kadir Gecen mubarek olsun!

resimli-kadirgecesi-kandilmesajlari (6)

*–*  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Kadir Geceniz mubarek olsun!
resimli-kadirgecesi-kandilmesajlari (4)

*–* Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.
resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari

*–* EN GÜZEL KADİR GECESİ KANDİL MESAJLARI TEBRİK KARTLARI GÜZEL KISA KANDİL KUTLAMA RESİMLERİ

Yorum alanı kapalıdır.