Kadir Gecesi Kandil Mesajları Resimli Tebrik Kartları Facebook Twitter İnstagram paylaş

Yazar: admin Tarih: Haziran 21st, 2016 Kadir Gecesi Kandil Mesajları Resimli Tebrik Kartları Facebook Twitter İnstagram paylaşSevdikleriniz için en güzel resimli tebrik kartları, kandil mesajları, güzel sözlü sms mesajları, facebook twitter instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşılacağı gibi mobil android ve apple stor uygulamalarındanda istifade edebilirsiniz. Hayırlı Kandiller Dileriz.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (5)

 • Bin ɑydɑn dɑhɑ hɑyırlı olɑn Kɑdir Gecesinde, kɑinɑtın yɑrɑtıcısı ve ɑlemlerin Rɑbbi bɑğışlɑyıcı ve ɑcıyıcı yüce Allɑh tüm duɑlɑrınızı kɑbul etsin.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (4)

 • Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Kandiliniz Kutlu olsun.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (7)

 • Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Kadir Geceniz kutlu olsun.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (9)

 • Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Kadir Geceniz kutlu olsun.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (16)

 • Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi”nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

kadir-gecesi-resimleri-mesajlari-ekartlar (18)

 • Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kadir Geceleri.

resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari

 • Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Kadir kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

resimli-kadirgecesi-kandil-mesajlari (5)

 • Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Kadir Gecen mubarek olsun!

kadir gecesi resimli kandil mesajları tebrik kartları (1)

 • Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler

 • Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (1)

 • Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (5)

kadir gecesi resimleri foto galeri tebrik kartları

Yorum alanı kapalıdır.