KADİR GECESİ KANDİL MESAJLARI EN GÜZEL RESİMLERLE KANDİL TEBRİKLERİ

Yazar: admin Tarih: Temmuz 23rd, 2014 KADİR GECESİ KANDİL MESAJLARI EN GÜZEL RESİMLERLE KANDİL TEBRİKLERİKADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN – HAYIRLI KANDİLLER – TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK KADİR GECESİ KANDİLİNİ TEBRİK EDERİZ.

Kadir gecesinin zamanı

Kadir gecesinin hangi gece olduğu kesin olarak bilinmemekle birlikte, Ramazan’ın yirmi yedinci gününün gecesinde olma ihtimali yüksektir. İslam peygamberi Muhammed Kadir gecesinin hangi gece olduğunu kesin şekilde belirtmemiş, ancak; “Siz Kadir gecesini Ramazan’ın son on günü içerisindeki tek rakamlı gecelerde arayınız” emiştir.

Kadir gecesi sözlükte ne anlama gelmektedir?

1- ramazan ayının kutsal sayılan yirmi yedinci gecesi.

2- Kur’an indirilmeye başlandığı için kutsal sayılan ramazan ayının yirmi yedinci gecesi.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler

– Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun..

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (1)

– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (2)

– Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (3)

– Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (4)

– Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kandiliniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (5)

– Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (6)

– Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (7)

– Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (8)

– Rahmet, mağfiret ve arınma ayı olan Ramazan-ı şerifin son günlerine yaklaşırken, her yıl kadrimizi yüceltmek üzere gelen mübarek Kadir gecesine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz… Hayırlara vesile olması dileğiyle Kadir gecemiz kutlu olsun…

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (9)

– Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (10)

– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (11)

– Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarek olsun.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (12)

– Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın! Hayırlı Kandiller.

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (13)

– Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

kadir gecesi kandil mesajları tebrik kartları güzel sözlü resimler (14)

Yorum alanı kapalıdır.