Berat Kandili Gecesi Resimli Mesajları Mobil Facebook Twitter Paylaş

Yazar: admin Tarih: Mayıs 14th, 2016 Berat Kandili Gecesi Resimli Mesajları Mobil Facebook Twitter PaylaşFacebook twitter paylaşımlarınız için en güzel ve seçkin berat kandili resimli mesajları tebrik kartlarını bir araya getirdik, akıllı telefonunuzdan tabletinizden ve masa üstü bilgisayarınızdan paylaşabilirsiniz, android market veya apple store den de uygulama olarak ekleyebilirsiniz,

mübarek berat kandili gecesi,  hayırlı kandiller dileriz.

berat kandili - en güzel resimli berat kandili mesajları (26)

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere.Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
2013 berat kandili resimleri mesajları tebrik kartları (4)

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

BERAT KANDİLİ RESİMLERİ MESAJLARI

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

berat-kandili-resimleri (4)

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. . Berɑt Kɑndilin mübɑrek olsun.

BERAT KANDİLİ RESİMLERİ MESAJLARI

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

berat-kandili-resimleri (5)

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

kandil mesajları resimleri tebrik kartları güzel sözler

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

berat kandili - en güzel resimli berat kandili mesajları (28)

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..Berat Kandiliniz mubarek olsun..

Yorum alanı kapalıdır.